MG III miejsce

• występy wychowanków
  • spotkanie z Wielkanocnym Zajączkiem
  • sprzedaż kołacza
  • kawiarenka z domowymi wypiekami
  • wielkanocne mini zoo
  • poszukiwanie wielkanocnych jajek

Wybrane rękodzieła można zobaczyć w galerii lub pod linkiem: galeria.

przy ZSP w Borucinie
zaprasza na:

BAL WALENTYNKOWY

DK BORUCIN
Dnia 11.02.2017r. godz. 19.00
przygrywa „Exodis”
cena biletu 110 zł od pary

W cenie biletu:
kawa i ciasto
gorące danie
szampan
barszcz

IMG 4112016gkl4 listopada uczniowie naszej szkoły przygotowane przez panią Agatę Szebel wzięli udział w Gminnym Konkursie Logopedycznym w Krzanowicach. Do konkursu mogły przystąpić dzieci, które objęte są pomocą logopedyczną. Recytowały one wierszyki z głoskami syczącymi, szeleszczącymi, świszczącymi, szumiącymi oraz z głoską r. Uczniowie biorący udział w konkursie prezentowali postępy w nauce prawidłowej i pięknej wymowy. W kategorii klas III uczennice naszej szkoły otrzymały następujące miejsca:

1 miejsce - Ploch Wiktoria

3 miejsce - Emilia Jachim

Serdecznie im gratulujemy

W związku z planowaną reformą struktury szkolnictwa Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało broszurę, zawierającą najważniejsze informację dotyczące reformy.

Więcej informacji można także znaleźć pod adresem: http://reformaedukacji.men.gov.pl/

W środę 19 października 2016r. odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka i starszaka. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne rodzicom oraz pani Dyrektor. Po występach nastąpił ważny moment pasowania dzieci przez panią Dyrektor na przedszkolaka i starszaka. Dalsza część spotkania czyli „Bramboriada” przebiegła na zabawach ruchowych i konkurencjach z ziemniakiem w roli głównej. Nie mogło też zabraknąć poczęstunku czyli aromatycznych ziemniaków w mundurkach. Na koniec uroczystości wszystkie chętne i odważne przedszkolaki skorzystały z przejażdżki wozem zaprzężonym w kucyka.