Szkoła

20180927 094204Każdego roku we wrześniu nasza placówka organizuje akcję zbiórki makulatury w ramach „Sprzątania Świata”. Uczniowie przez kilka tygodni odwiedzają swoich bliskich, znajomych i gromadzą gazety, kartony, stare książki. Tak było również w tym roku. Finał zbiórki nastąpił 27 września 2018 r.  Celem akcji było zaktywizowanie całej społeczności szkolnej do działań związanych z segregacją odpadów – praktyczna edukacja ekologiczna, wdrażanie uczniów do ochrony środowiska poprzez pozyskiwanie surowców wtórnych. Akcja cieszy ogromnym zainteresowaniem. Kształtuje ona u uczniów odpowiednią postawę wobec środowiska. Uczy dobrych nawyków.

MG III miejsce

zapr na kier 2015

Zespół Szkolno - Przedszkolny

w Borucinie

zaprasza na Kiermasz Wielkanocny

dnia 19.03.2017r.

o godz. 15:00

Liczne atrakcje:

• sprzedaż rękodzieła
  • występy wychowanków
  • spotkanie z Wielkanocnym Zajączkiem
  • sprzedaż kołacza
  • kawiarenka z domowymi wypiekami
  • wielkanocne mini zoo
  • poszukiwanie wielkanocnych jajek

Wybrane rękodzieła można zobaczyć w galerii lub pod linkiem: galeria.

przy ZSP w Borucinie
zaprasza na:

BAL WALENTYNKOWY

DK BORUCIN
Dnia 11.02.2017r. godz. 19.00
przygrywa „Exodis”
cena biletu 110 zł od pary

W cenie biletu:
kawa i ciasto
gorące danie
szampan
barszcz

IMG 4112016gkl4 listopada uczniowie naszej szkoły przygotowane przez panią Agatę Szebel wzięli udział w Gminnym Konkursie Logopedycznym w Krzanowicach. Do konkursu mogły przystąpić dzieci, które objęte są pomocą logopedyczną. Recytowały one wierszyki z głoskami syczącymi, szeleszczącymi, świszczącymi, szumiącymi oraz z głoską r. Uczniowie biorący udział w konkursie prezentowali postępy w nauce prawidłowej i pięknej wymowy. W kategorii klas III uczennice naszej szkoły otrzymały następujące miejsca:

1 miejsce - Ploch Wiktoria

3 miejsce - Emilia Jachim

Serdecznie im gratulujemy

W związku z planowaną reformą struktury szkolnictwa Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało broszurę, zawierającą najważniejsze informację dotyczące reformy.

Więcej informacji można także znaleźć pod adresem: http://reformaedukacji.men.gov.pl/