Był taki dzień…

14 października 2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borucinie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Obecni nauczyciele

i pracownicy administracji, i obsługi usłyszeli podziękowania. Pani dyrektor Mariola Kandziora złożyła nauczycielom i pracownikom życzenia. Pogratulowała sukcesów, osiągnięć i wyników nauczania. Podziękowała za codzienną i rzetelną pracę na rzecz wychowanków.

Nie zabrakło również nagród. Pani dyrektor otrzymała nagrodę Burmistrza za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz szkoły w Borucinie, którą wręczyła sekretarz gminy Krzanowice p. Joanna Tkocz. W tym roku nagrodę dyrektora wśród nauczycieli otrzymali: p. Jolanta Pytlik, p. Róża Buchcik, p. Monika Grzesiczek,

p. Paweł Kuczera oraz p. Tomasz Kandziora. Wśród pracowników administracji

i obsługi nagrodę otrzymali: p. Iwona Antoniuk, p. Małgorzata Deberny, p. Klaudia Szyszka, p. Klaudia Waniczek, p. Ewa Zaiczek, p. Piotr Musioł, p. Henryk Udała.

Po części oficjalnej, na scenę wyszli uczniowie klasy 7 i 8 oraz dziewczyny z zespołu wokalnego, by w sposób szczególny podziękować swym wychowawcom, pedagogom, pracownikom szkoły za ciężką pracę, za wytrwałość, za przekazywaną wiedzę. Kilku pracowników świętowało również jubileusz swej pracy. Pani dyrektor 35-lecie pracy, P. Jolanta Pundyk – 20-lecie, p. Jolanta Pytlik – 30 lecie.

Gratulujemy i życzymy zdrowia na dalsze lata pracy.

Katarzyna Krajs