IMG 9948Rok szklony szybko minął… Dla dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej, które rozpoczną naukę we wrześniu w szkole, wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany przez nich dzień. W sobotni wieczór 15 czerwca mogły zanocować w przedszkolu. Te wydarzenie zawsze wzbudza wielkie emocje wśród przyszłych pierwszoklasistów. Tak było i tym razem! Dzieci przybyły do przedszkola wyposażone w niezbędne akcesoria… i szybko pożegnały rodziców. Następnie razem z panią Moniką i panią Renatą wybrały się na spacer, którego celem było wskazanie przez każde dziecko domu, w którym mieszka. Po długim spacerze dzieci bawiły się na placu zabaw aż do zmroku. Potem kolacja, a po niej z latarkami w rękach, nieustraszone starszaki zwiedziły prawie cały budynek szkoły.

Dość nieoczekiwanie dzieci stwierdziły, że są zmęczone i po wieczornej toalecie wysłuchały bajki na dobranoc. Łatwo można przypuszczać, że wcale tak szybko nie zasnęły i doczekały się przyjazdu pani Agaty. Nadszedł czas, kiedy harce, śmiechy i chichoty ucichły i dzieci zapadły w długi, spokojny sen. Następnego dnia rano zadowolone i uśmiechnięte pociechy odebrali rodzice.