P1110512W piątkowy wieczór - 23czerwca starszaki, które we wrześniu rozpoczną naukę w szkole, przybyły do przedszkola zaopatrzone w poduszki i śpiwory aby spędzić tam noc. Przygoda rozpoczęła się od pysznego posiłku a potem był spacer nad staw. Po powrocie dzieci bawiły się aż do samego zmierzchu na placu zabaw. Potem była wieczorna toaleta, po której dzieci wybrały się na nocne zwiedzanie budynku szkoły, oświetlając sobie drogę latarkami. O ciszy nocnej nie było mowy, psotom i rozmowom nie było końca, starszaki zasnęły w okolicach północy. Rano starszaki razem z nauczycielkami panią Moniką Grzesiczek oraz Agatą Szebel zasiadły do śniadania. Wkrótce po porannym jedzonku rodzice odebrali swoje zadowolone choć trochę niewyspane pociechy. Dziękujemy rodzicom za pomoc i dowiezienie kolacji.