P1120882Z okazji zbliżających się świąt w naszej szkole zostały zorganizowane targi bożonarodzeniowe. W tym roku kiermasz odbył się 2 grudnia. Zaangażowani byli rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie. Miło było patrzeć na to, co powstaje w pracowni. Szkoła została udekorowana. Ustawione były choinki i stoliki dla gości. Zawieszono dekorację świąteczną, gości witał Mikołaj, co stworzyło odpowiedni klimat. Na parterze ustawione były stoiska ze świątecznymi ozdobami. Wśród nich znalazły się: ozdobne wianki na drzwi, odlewy gipsowe, stroiki adwentowe, ozdobne kule, stożki, kartki z życzeniami, stroiki- na talerzach, w szklanych wazonach, metalowych wiaderkach, nietypowe choinki, renifery, pingwiny, aniołki, gwiazdki, krasnale, poduszki, serwetki. Mnóstwo świątecznych drobiazgów, które wszystkim się podobały.

 

Pojawiło się wielu gości, a nasze ozdoby budziły podziw i zainteresowanie. Można było kupić ciasteczka, domowe ciasta, kołacze, kawę i napoje w kawiarence. Dla miłośników ciepłych potraw czekał smaczny bigos, barszcz, a także gorące kiełbaski. Przybyłym gościom, rodzicom i dzieciom czas umilały występy naszych przedszkolaków i uczniów. Każda klasa miała swój program, a w nim pojawiły się: wiersze i piosenki w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz wystąpił zespół taneczny TIK-TAK. Dzieci mogły wykazać się znajomością kolęd. Najbardziej oczekiwaną chwilą dla uczniów było pojawienie się Mikołaja ze słodkimi prezentami. Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniach i przeprowadzeniu kiermaszu świątecznego oraz tym, którzy do nas przyjechali.  Życzymy Wam wesołych, zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a także Błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2019.