WhatsApp Image 2019 06 12 at 18.02.53 2W tym roku szkolnym uczniowie klas IV – VIII wybrali się na trzydniową wycieczkę do Wrocławia. 10 czerwca po kilkugodzinnej podróży pociągiem dotarliśmy do Dworca Głównego. Następnie udaliśmy się w stronę zakwaterowania – Hostelu Świebodzki, podczas tego dłuższego spaceru dopisywała nam pogoda i humor. Podczas wycieczki zaplanowano wiele atrakcji, oprócz zwiedzania Wrocławia uczniowie odwiedzili Zoo, Hydropolis, Aquapark i Skytower. Mieli także okazję spróbować swoich sił na torze kartingowym i parku linowym. Podczas zwiedzania Zoo uczniowie mieli okazję poznać z bliska różne gatunki zwierząt, odwiedzili również Afrykarium i kupili sobie pamiątki. Po trzech dniach wycieczka niestety dobiegła końca i pociągiem wróciliśmy do Raciborza.