P1130230Gotowi by spełniać marzenia... to hasło przyświecało zebranym uczniom, rodzicom, nauczycielom i gościom uczestniczącym w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Borucinie. Uroczystość była szczególna, gdyż po raz pierwszy od wielu lat żegnaliśmy klasę ósmą. Mury naszej szkoły opuścili Łukasz Burzywoda, Simon Hnida, Ines Hofrichter, Patryk Kawka, Dominika Kuc, Julia Kuc, Jakub Lamczyk, Martyna Uliczka i Dawid Waniczek. Dyrekcja Szkoły oraz Rada Pedagogiczna gratulują uczniom i ich rodzicom za trud włożony w wychowanie i dziękują za wspólnie spędzone osiem lat. Będzie nam was brakować.

Tradycyjnie podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wręczono świadectwa wyróżnionym uczniom. W naszej szkole byli to: Jan Szebel, Julia Kuc, Martyna Uliczka, Gorus Natalia, Wiktoria Ploch, Ines Hofrichter, Amelia Herzog, Marcelina Hanka, Emilia Gajdeczka, Agnieszka Wydra, Dominika Kuc, Natalia Ciemienga, Szebel Wiktoria, Laura Walek, Denis Kocjan, Anna Uliczka, Mariusz Kubny, Victoria Wódka, Bartosz Kuc, Robert Kolbuch, Piotr Wójcik, Emilia Jachim, Dawid Waniczek, Amelia Holubek, Melania Gliśnik, Filip Reisky, Natalia Zaremba i Ewelina Gajdeczka. Troje naszych uczniów otrzymała nagrodę Burmistrza: Martyna Uliczka, Julia Kuc i Jan Szebel.
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Borucinie życzy wszystkim uczniom i ich rodzinom zdrowych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia w przyszłym roku!