szkolny-bal_24_20120130_1844349511Dnia 26 stycznia 2012r w  ZSP w Borucinie odbył się tradycyjny bal przebierańców. Bal zorganizowano w budynku Domu Kultury. Na balu bawili się uczniowie z kl. I-VI. Wszyscy uczniowie a nawet nauczyciele przygotowali piękne stroje z różnych epok. Byli przybysze z baśni, z filmów fantastycznych, sportowcy, młoda para, didżeje. Jury miało problem z przyznaniem miejsc, więc postanowiono nagrodzić wszystkich.

Wybrano też Króla i Królową balu. Zostali nimi w grupie młodszej Magdalena Gorzalnik, Jakub Piela, w grupie starszej Dominika Kubny oraz Adam Walach. Poczęstunek dla dzieci ufundowała Rada Rodziców. Podczas balu zorganizowano wiele ciekawych i śmiesznych  konkursów. Wszyscy pięknie się bawili i żałowali, że następny bal karnawałowy dopiero za rok.

Renata Musioł

{joomplu:4973 detail }