1024_P1100857.JPG29 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w lekkiej atletyce.

W zawodach startowali również nasi uczniowie, czego efektem były dwa medale. Pierwsze miejsce w skoku wzwyż zajęła Agnieszka Sichma, która pokonała wysokość 125cm. To bardzo dobry wynik jak na uczennicę IV klasy. Agnieszka tym samym w ciągu dwóch tygodni okazała się najlepsza w tej konkurencji.

Srebrny medal zdobył Adam Jachim, który pokonał wysokość 120cm lecz musiał uznać wyższość zawodnika ze SP15 w Raciborzu.

Na czwartym miejscu uplasowała się Dominika Stawarz, która odpadła z zawodów na wysokości 115cm.

W biegu na 60m V miejsce zajęła Paulina Hanka, której niewiele brakło aby dostać się do biegu finałowego. Paulina uzyskała czas 9,6s.

Gratulujemy wyników i cieszymy się z kolejnych dobrych występów naszych dzieci.

Halfar Jerzy

{joomplu:5359 detail }