1024_P1110515.JPGNa rozegranym 19 czerwca Memoriale im. Janusza Kusocińskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa sportowego nasi uczniowie zdobyli 4 brązowe medale, co w końcowej klasyfikacji dało naszej szkole 3 miejsce. W zawodach uczestniczyły szkoły z powiatu raciborskiego. Przybyli również i goście ze sportowej szkoły w Opawie.

Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów. Zawodnicy w większości przypadków poprawili swoje rekordy życiowe, co bardzo cieszy. Brązowe medale zdobyli: Jureczka Agnieszka w biegu na 60m, Dominika Kubny w skoku w dal, Jachim Adam w biegu na dystansie 1000m oraz Daniel Waniczek, również w biegu na 1000m.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również uczennica klasy IV – Agnieszka Sichma, która w biegu na 60m była piąta. Zawodniczka skakała również w dal poza konkursem i z wynikiem 4 metrów byłaby czwarta.

Warty odnotowania jest również wynik Dominiki Stawarz, która w biegu na 600m była czwarta z czasem 2:07,74.

Swój rekord życiowy i to 39 sekund poprawił Adam Walach w biegu na 1000m, który ostatecznie został sklasyfikowany na 7 pozycji. Gratulujemy.

Kolejny raz nasi lekkoatleci pokazali się z dobrej strony, co bardzo ucieszyło zarówno dzieci, jak i opiekuna.

 

Halfar Jerzy

 

{joomplu:7544 detail }

{joomplu:7547 detail }

{joomplu:7551 detail }