1024_P1120403 [800x600].JPGWe wtorek 11 września na orliku w Krzanowicach odbył turniej eliminacyjny piłki nożnej, w którym brali również i nasi uczniowie. Rywalizowali oni w dwóch kategoriach wiekowych: klasy V i młodsze oraz klasa I gimnazjum łączona z klasami VI. Turniej ten objął patronatem Premier Donald Tusk.

Młodsi uczniowie zajęli w turnieju II miejsce. W meczu otwarcie przegrali 0:3 z Krzanowicami, następnie Krzanowice pokonały Wojnowice 6:0. W trzecim meczu nasza szkoła pokonała rówieśników z Wojnowic 7:0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: 3 Paweł Machura, 3 Adam Kaszny i 1 Adrian Bulenda.

Drużynę młodszych tworzyli: Uliczka Kamil, Polak Jacek, Kubala Paweł, Handzlik Łukasz, Jachim Wojtek, Bulenda Adrian, Kaszny Adam, Antoniuk Patryk, Machura Paweł.

W starszej grupie połączono siły obecnej klasy VI i naszych tegorocznych absolwentów zgodnie z regulaminem turnieju.

W pierwszym spotkaniu Borucin zremisował z Krzanowicami 1:1. Następnie nasz zespół pokonał pewnie Wojnowice 5:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 4 Adam Jachim i 1 Dominika Kubny.

W ostatnim meczu turnieju Krzanowice pokonały zespół Wojnowic 3:0 i różnicą bramek to nasz zespół zajął 1 miejsce.

Kadra zwycięzców: Jachim Wojtek, Jachim Adam, Kubny Dominika, Jureczka Dominik, Hasse Patryk, Jędrosek Mateusz, Waniczek Daniel, Walach Adam, Kopiec Mariusz.

Gratulujemy!!!

Halfar Jerzy