1024_P1020942.JPGZespół Szkolno-Przedszkolny zaprosił uczniów Gminy Krzanowice do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie RecytatorskimDer Frühling ist da!. W konkursie, który odbył się 27 marca 2013 wzięli udział uzdolnieni artystycznie i zainteresowani poezją oraz językiem niemieckim uczniowie klas 1-6. Każdy uczestnik konkursu zaprezentował w języku niemieckim wiersz o tematyce wiosennej. Recytatorów oceniało jury w składzie:

p. Anna Hajduczek-Kudela, p. Brygida Abrahamczyk i p. Dominika Urbas. Po przesłuchaniu 31 uczestników konkursu jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

KLASY 1-3

• I miejsce – Aleksander Urbaniec kl. 2 (ZSP Wojnowice)

• II miejsce – Ewa Walach kl.3 (ZSP Borucin)

• III miejsce – Wiktoria Kupka kl.2 (ZSP Wojnowice)

• WYRÓŻNIENIE: Wiktoria Szebel kl.1 (ZSP Borucin)

KLASY 4-6

• I miejsce – Paulina Herzog kl.4 (ZS Krzanowice)

• II miejsce – Paulina Miczajka kl.5 (ZS Krzanowice)

• II miejsce Natalia Kretek kl.5 (ZS Krzanowice)

• III miejsce – Monika Kapinos kl.6 (ZSP Wojnowice)

• III miejsce- Natalia Bubon kl.6 (ZSP Borucin)

• WYRÓŻNIENIE: Karolina Rucińska kl.4 (ZS Krzanowice)

Uczestników konkursu przygotowywali opiekunowie: p. Aleksandra Kleta, p. Agnieszka Błońska, p. Katarzyna Bartosz, p. Justyna Holubek, p. Tomasz Kandziora

{joomplu:9210 detail }

{joomplu:9212 detail }