20.06.2017r. uczniowie klasy I i II pod opieką nauczycieli i rodziców pojechali na całodniowa wycieczkę do Dream Parku w Ochabach. Wycieczka była nagrodą za wzorową całoroczną naukę w szkole. Zwiedzanie rozpoczęło się od obejrzenia pod kierunkiem przewodnika parku miniatur, przenieśliśmy się w ten sposób w najciekawsze zakątki świata. Może jakieś miejsce uda nam się odwiedzić podczas wakacji. Później idąc ścieżką edukacyjną przenieśliśmy się do ery prehistorycznej w świat dinozaurów, w Oceanarium przeżyliśmy „atak rekina”. Była też chwila zabawy w parku linowym i na placu zabaw. Dużą atrakcją okazał się też seans filmowy w kinie 6D, gdzie przenieśliśmy się w podróż po murze chińskim, adrenalina sięgała zenitu. Oczywiście należało zakupić pamiątki i szczęśliwie wróciliśmy do domu.