englishDnia 17.11.2017r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – językowego pt. "English around us", który to skierowany był do uczniów klas od IV - VII szkoły podstawowej. Głównym celem konkursu było zmotywowanie uczniów do nauki j. angielskiego, w szczególności słownictwa otaczającego nas w życiu codziennym oraz rozwijanie spostrzegawczości i pomysłowości. Uczniowie zostali poproszeni o znalezienie jak największej liczby  napisów w języku angielskim (np. na opakowaniach produktów spożywczych, środków czystości, w gazetach, na ulicy, na ubraniach, itp.), wycięcie ich i przyklejenie na kartkę brystolu.

Komisja w składzie: p. Agata Szebel, p. Tomasz Kandziora oraz   p. Dajana Klimaszka, oceniając pracę brali przede wszystkim pod uwagę estetykę wykonania pracy, zgodność z tematem oraz poprawność tłumaczenia wyrazów i wyrażeń. Decyzja związana z wyłonieniem zwycięzcy nie była łatwa.

Oto wyniki konkursu:
I miejsce  – Ines Hofrichter z kl. VII
II miejsce – Julia Kuc z kl. VII
III miejsce – Daria Hnida z kl. IV

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w konkursie i zachęcamy do podejmowania nowych wyzwań związanych z językiem angielskim!