WhatsApp Image 2018 01 25 at 18.29.3224 stycznia 2018 r. odbył się Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Borucinie. Na zaproszenie wnuków dziadkowie bardzo licznie przybyli do Domu Kultury. Na początku pani dyrektor M. Kandziora powitała gości i złożono im najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Uroczystość w tym roku uświetnił swoją obecnością Burmistrz naszej gminy Pan A. Strzedulla. Uczniowie kl. I – III oraz wychowankowie przedszkola pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowali bogaty program artystyczny. Przedszkolaki w wierszach dziękowały babciom i dziadkom za ich trud i kochające serca.

Pięknie recytowały wspólny wierszyk, zatańczyły tańce i zaśpiewały piosenki. Uczniowie kl. I- III również zaprezentowali ciekawy program artystyczny. Była inscenizacja, piosenki, wiersze i tańce. Gościnnie wystąpił zespół Tik – Tak, dzieci zaprezentowały ciekawy układ taneczny. Występy dzieci zostały nagrodzone licznymi brawami. Na koniec wszyscy uczniowie zaśpiewali tradycyjne „Sto lat” i wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty. Ponadto goście zostali poczęstowani kawą i domowymi wypiekami przygotowanymi przez mamy uczniów naszej szkoły i przedszkola, za co im serdecznie dziękujemy. W tak miłej atmosferze można było porozmawiać i miło spędzić czas. Zebrani deklarowali swoją obecność za rok, na co bardzo liczymy.