P1120503W niedzielę 17.06.2018r. na terenie naszej szkoły odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Radą Rodziców. Przygotowano wiele niespodzianek, z których dzieci mogły korzystać już od godziny 12 do 20. Pogoda dopisała i duch zabawy pozostał do końca imprezy. Na każdej buzi było widać uśmiech i zadowolenie. Dzieci chętnie malowały sobie twarze, na których umieszczano zwierzęta, nietypowe malowidła, na rękach i nogach fantazyjne tatuaże. Uczniowie i przedszkolaki miały niesamowitą frajdę, ponieważ na boisku szkolnym znajdował się park rozrywki, m.in.: zjeżdżalnia „jungle”, trampolina, gąsienica z torem przeszkód, miękka góra. Chłopcy chętnie grali w tenisa stołowego, wykazując niesamowite zdolności w tej dziedzinie sportu.

W szkole była kawiarenka z kawą i domowymi wypiekami. Można było kupić hamburgery, zapiekanki, frytki, kiełbaski, karczek, langosze, a dla osłodzenia życia były lody i zimne napoje. Można było zakupić ciekawe dekoracje do domu, które zostały wykonane ręcznie w naszej pracowni plastycznej. Prowadzona była loteria fantowa i sprzedaż cegiełek. Na scenie zaprezentowały się nasze przedszkolaki i uczniowie kl. I-VII. Program artystyczny przygotowali nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, przedszkola, muzyki, j. polskiego, j. niemieckiego oraz zatańczył zespół TIK-TAK. W czasie imprezy został rozegrany bieg uliczny o Puchar Burmistrza Krzanowic, który wszedł już na stałe do naszego programu. Każdy z uczestników zmierzył się ze swoimi możliwościami. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Dla zagorzałych piłkarzy była przygotowana „strefa kibica”, gdzie chłopcy mogli śledzić mecz: Niemcy - Meksyk.

Dziękujemy wszystkim za udział w festynie i pomoc w jego organizacji, a także wszystkim sponsorom.

Załączniki:
Pobierz plik (Wyniki biegu.pdf)Wyniki biegu.pdf[ ]255 kB