20180909 095241 resizedW niedzielę 9.09.2018r. uczniowie: Łukasz Kolar z kl. I, Paweł Sliwka z kl II, Daniel Smarsły z kl. III, Marcel Matkowski z kl.III, Natalia Waniczek z kl. III, Paweł Kuc z kl. III, Denis Kocjan z klasy IV, Miriam Dudacy z kl. V i Wiktoria Ploch z kl. V podczas procesji dożynkowej z darami do kościoła i podczas Mszy Św. złożyli piękne dary z płodów ziemi, najpierw jednak podążali w procesji do Kościoła mężczyźni ze sztandarami, kobiety w ludowych strojach śląskich z przepiękną koroną żniwną, starostowie - Pani Bogusia Machura i Pan Roman Kuc, Pan sołtys Ryszard Polak, a na końcu procesji szedł Ksiądz Proboszcz Andrzej Kałuża z ministrantami. Od wielu już lat w naszym kościele istnieje ta tradycja dziękczynienia, a nasi uczniowie również włączają się od wielu lat w tę tradycję.