20181029 115920 resizedPod koniec października w naszej szkole na wystawie na gazetkach na korytarzu można poznać żywoty niektórych Świętych. Uczniowie na religiach zgłębiali temat „Świętych obcowania”. Na wystawie w tym roku uczniowie zgłębiali wiedzę o św. Jacku, św. Janie Pawle II, św. Ojcu Maksymilianie Kolbe, Bł. Ks. Jerzym Popiełuszce, św. Matce Teresie z Kalkuty, św. Faustynie Kowalskiej i św.Teresie od Dzieciątka Jezus.

Wystawa ta była okazją do zwiedzania jej, manifestacji swojej wiary, zgłębiania "Tajemnicy Świętych" poznawania żywotów świętych, ale i próby naśladowania ich cech, dawania świadectwa chrześcijaństwu oraz poczucia przynależności do ponad dwutysięcznej tradycji chrześcijaństwa. Zapraszamy Rodziców do zwiedzenia wystawy.

Napisała: Irena Hlubek