Dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka

23.01.2019 r. do Domu Kultury w Borucinie przedszkolaki oraz uczniowie szkoły klas I – III zaprosili swoje babcie i dziadków na występy artystyczne z okazji Ich święta. Uroczystość tę uświetnili bogatym programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem pań wychowawczyń. Recytowane wiersze, tańce i ładnie śpiewane piosenki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wystąpili także uczniowie klas starszych, którzy przedstawili nagrodzoną na konkursie scenkę dotyczącą bezpieczeństwa na wsi. Goście zostali ugoszczeni również domowymi wypiekami. Dziadkowie otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki. Ten dzień jest zawsze szczególnie wyczekiwany przez naszych uczniów i rodziców, którzy chętnie włączają się w przygotowania i organizacje tej uroczystości, bardzo im za to dziękujemy. Cieszymy się, że w tak uroczysty sposób możemy podziękować i wyrazić uznanie dziadkom za pomoc w opiece i wychowaniu naszych pociech.