Dzień Edukacji Narodowej w Borucinie 2022

Dzień Edukacji Narodowej

14 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku organizacji akademii podjęła się klasa IV i V wraz z wychowawcą, panią Dajaną Klimaszka. Piosenkami, wierszami i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Inscenizację teatralną przygotowała pani Irena Hlubek. Wystąpiła również klasa I, przygotowała wierszyk wraz z pomocą pani Agaty Szebel, dziewczyny z klasy III przygotowały również wierszyk z pomocą pani Renaty Musioł. Dodatkowo uczennice młodszych klas przygotowały piosenkę pod kierunkiem pani Róży Buchcik. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli, pani dyrektor i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Piękne kwiaty, które posłużyły jako dekoracja sceny zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Wspaniałym tłem tego występu była dekoracja przygotowana przez pana Tomasza Kandziora oraz panią dyrektor.

Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów, przyznania nagród Dyrektora. Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, szczególne podziękowania skierowała w stronę grona pedagogicznego Pani Dyrektor, Mariola Kandziora życząc jednocześnie  satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.