FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

W niedzielę 28.05.2023r. na terenie naszej szkoły odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Radą Rodziców. Przygotowano wiele niespodzianek – dmuchańców, z których dzieci chętnie korzystały. Wszyscy świetnie się bawili na zjeżdżalniach.

Pogoda dopisała i duch zabawy pozostał do końca imprezy. Każda buzia uśmiechnięta i zadowolona. Młodsze dzieci chętnie robiły sobie fantazyjne tatuaże i ciekawe malunki na twarzy. Panie przygotowały kolorowe balony. Uczniowie grali w koło fortuny, rzucali do celu.

Na scenie nie zabrakło występów naszych przedszkolaków i uczniów kl.1-7, którzy zaprezentowali tańce, piosenki i wierszyki, były scenki teatralne, zaprezentowało się kółko taneczne kl.1-3.

W szkole była kawiarenka z kawą i domowymi wypiekami. Można było kupić hamburgery, zapiekanki, frytki, kiełbaski, karczek, langosze, a dla osłodzenia życia lody oraz zimne napoje, a także przepyszną kawę mrożoną. Prowadzona była loteria fantowa i sprzedaż cegiełek. Nasi goście mogli zakupić zabawki wykonane w 3D.

W czasie imprezy został rozegrany bieg uliczny o Puchar Burmistrza Krzanowic, który wszedł już na stałe do naszego programu. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Dziękujemy wszystkim za udział w festynie i pomoc w jego organizacji.