Kiermasz Bożonarodzeniowy

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Z okazji zbliżających się świąt  w naszej szkole zostały zorganizowane  targi bożonarodzeniowe.

W tym roku kiermasz odbył się 2 grudnia . Zaangażowani byli rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie. Miło było patrzeć na to, co powstaje w pracowni. Szkoła została udekorowana. Ustawione były choinki i stoliki dla gości. Zawieszono dekorację świąteczną, gości witał Mikołaj,  co stworzyło odpowiedni klimat.

Na parterze  ustawione były stoiska ze świątecznymi ozdobami. Wśród nich znalazły się:  ozdobne wianki na drzwi, odlewy gipsowe,  stroiki adwentowe, ozdobne kule, stożki,   kartki  z życzeniami, stroiki- na talerzach, w szklanych  wazonach, metalowych wiaderkach, nietypowe choinki, renifery, pingwiny, aniołki, gwiazdki, krasnale, poduszki, serwetki. Mnóstwo świątecznych drobiazgów, które  wszystkim się podobały.

Przybyłym gościom, rodzicom i dzieciom czas umilały występy naszych przedszkolaków i uczniów. Każda klasa miała swój program, a w nim pojawiły się: wiersze i  piosenki w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz  wystąpił zespół taneczny TIK-TAK. Dzieci mogły wykazać się znajomością kolęd.  Najbardziej oczekiwaną chwilą dla uczniów było pojawienie się Mikołaja ze słodkimi prezentami.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniach i przeprowadzeniu kiermaszu świątecznego oraz tym, którzy do nas przyjechali .

Życzymy Wam wesołych, zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a także Błogosławieństwa Bożego oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2019.