Noc w przedszkolu

Późnym piątkowym popołudniem – 24 czerwca absolwenci naszego przedszkola zjawili się z odpowiednim ekwipunkiem, aby spędzić noc w murach naszej placówki. Dzieci najpierw przygotowały sobie posłanie a potem wyruszyły z paniami na spacer. W czasie tej wędrówki dzieci były po kolei przewodnikami i prowadziły całą grupę pod swój dom. Po spacerze był czas na wspólne zabawy i posiłek. Najwięcej emocji wzbudziło zwiedzanie budynku placówki z latarkami w ręku. Naszym, już byłym, straszakom bardzo podobał się ten nietypowy sposób pobytu w przedszkolu. Rano z uśmiechem na twarzy witały swoich rodziców.

Monika Grzesiczek

1. Dzieci podczas spaceru

2. Dzieci leżą na materacach z przygotowaną pościelą

3. Dziewczynki na korytarzu z latarkami w rękach.

4.Dwie dziewczynki śpiące w sali przedszkolnej

5. Dziewczynka i chłopiec śpiący w sali przedszkolnej