Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Janusza Korczaka
w Borucinie

Piknik integracyjny

Przedszkolaki, rodzice, wychowawczynie oraz pani dyrektor zebrali się w czwartkowe popołudnie 9 czerwca na „Pikniku integracyjnym”. Pogoda pokrzyżowała nieco plany dlatego impreza odbyła się na sali gimnastycznej. Pani dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych dziękując rodzicom za całoroczną współpracę a dzieciom pogratulowała zdobycia tytułu Super Przedszkolaka. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom a potem był czas na wspólną integrację. Podczas spotkania powstały prace plastyczne, które wykonali rodzice wraz ze swoimi pociechami. Uczestnicy pikniku mogli skorzystać ze „Strefy relaksu”, „Strefy kreatywności”, „Strefy zabawy” i małej kawiarenki. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Monika Grzesiczek, Martina Marker

1. Pani dyrektor wita dzieci i rodziców

2. Wychowawczyni grupy Maluchów wręcz dzieciom dyplomy

3. Dzieci podczas kreatywnej zabawy

4. Rodzice wraz z dziećmi malują farbami kolorowe obrazy

Zespół Szkolno Przedszkolny
47-470 Borucin ul. Bończyka 13
telefon: 032 4108053
fax: 032 4108053
e-mail: zspborucin@op.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.