Przedszkolaki z wizytą w bibliotece

Nasze przedszkolaki chętnie słuchają bajek, opowiadań i wierszy. Bardzo lubią też odwiedzać miejsca pełne przeróżnych książek czyli biblioteki. Dzieci chętnie zawitały do Filii Bibliotecznej w Borucinie gdzie pani Jola przeczytała im książeczkę pt. „Kicia Kocia poznaje strażaka”. Przyjęły też zaproszenie pana Tomasza ze szkolnej biblioteki, włączając się do obchodów Tygodnia Bibliotek. Pan Tomasz zaprezentował im dwie zagadki „kryminalne” z książki pt. „Detektyw Pozytywka”. Przedszkolaki podczas obu spotkań utrwaliły zasady korzystania z biblioteki i pewnie nie raz odwiedzą te miejsca pełne dziecięcej literatury.

Monika Grzesiczek, Martina Marker

1. Dzieci słuchają książki czytanej przez panią bibliotekarkę w Filii Bibliotecznej w Borucinie

2. Dzieci znajdują się w bibliotece szklonej, słuchają książki czytanej przez bibliotekarza

3. Dzieci znajdują się w bibliotece szklonej, słuchają książki czytanej przez bibliotekarza