Quiz wiedzy o Londynie – podsumowanie London Week

W dniu 26.05.2023 odbył się quiz wiedzy o Londynie dla klas IV – VIII oraz rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – językowego klas I-III.

Wyniki konkursu plastyczno – językowego dla klas I-III pt. „Portret Króla Karola III”:

I miejsce: Olivier Halfar – klasa II

II miejsce: Wiktoria Plura – klasa III

III miejsce: Tomasz Ziegler – klasa II

wyróżnienie: Tymoteusz Kandziora – klasa I

wyróżnienie: Błażej Hanczuch – klasa II

Wyniki quizu wiedzy o Londynie zorganizowanego dla klas IV – VIII:

I miejsce: Paweł Lasek, Łukasz Kolar, Amelia Holubek, Oskar Hofrichter, Mariusz Kubny

II miejsce: Beniamin Reisky, Julia Buchwald, Natalia Zaremba, Paweł Kuc, Robert Kolbuch

Quiz prowadzony był na zasadach „Familiady”. Jak na prawdziwą telewizyjną Familiadę przystało, nie zabrakło prowadzącego. W rolę tą wcieliła się uczennica klasy IV Marta Walach. Rywalizowały ze sobą drużyny: drużyna czerwona oraz żółta składająca się po jednym uczniu z każdej klasy. Na widowni zasiedli nasi uczniowie oraz nauczyciele. Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące Londynu. Uczniowie biorący udział w teleturnieju wykazali się niesamowitym refleksem. Wszyscy dzielnie walczyli o każdy punkt. „Familiada” została nagrodzona gromkimi brawami.

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i zaangażowanie w przygotowanie do konkursów.

Dajana Klimaszka

Katarzyna Pieczka