Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 r. w naszej szkole uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Z uśmiechem na twarzy i w galowych strojach stawili się dziś nasi uczniowie i nauczyciele. W tym roku do społeczności szkolnej dołączyło kilka nowych uczniów, z czego niezmiernie się cieszymy i serdecznie witamy każdego ucznia oraz ich rodziców. Wśród grona pedagogicznego nie zabrakło nowych nauczycieli. Przybyłych na uroczystość powitała pani dyrektor Mariola Kandziora. Przedstawiła ona nauczycieli i wychowawców, omówiła cele na nowy rok szkolny oraz życzyła sukcesów w nauce i rozwoju osobistym. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Pani dyrektor wraz z ich wychowawczynią panią Agatę Szebel rozdały dyplomy oraz rogi obfitości.

Początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. Nauczycielom życzymy pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast rodzicom satysfakcjonującej ich współpracy ze szkołą.

Agata Szebel