Rozpoczęcie roku szkolnego

Początek roku szkolnego 2020/21 w ZSP Borucin

1 września-początek roku szkolnego nie dla wszystkich klas był aż tak uroczysty, jak dla klasy pierwszej. Uczniów idących do klasy pierwszej powitała Pani Dyrektor Mariola Kandziora oraz wychowawczyni:Irena Hlubek na sali gimnastycznej. Nie zabrakło towarzyszących uczniom rodziców. Na początku odbyło się przemówienie Pani Dyrektor, następnie pasowanie na uczniów klasy pierwszej: Lilianę Pazerę, Jakuba Bulendę Maximiliana Matkowskiego, Paulinę Zarembę, Julię Wypiór, Hannę Ploch i Wiktorię Plurę. Miłym akcentem na koniec powitania pierwszoklasistów jest zawsze obdarowanie uczniów klasy pierwszej „tytami”. Oczywiście  nie zbrakło tzw. sesji zdjęciowej pierwszaków. Następnie uczniowie poszli po podręczniki do swojej klasy wraz z wychowawczynią. Wychowawczyni na sali gimnastycznej przekazała rodzicom najważniejsze informacje.

Pozostałe klasy w różnych godzinach witały nowy rok szkolny wraz z wychowawcami w swoich klasach.

Oczywiście wszystko odbywało się w dyscyplinie sanitarnej.