Starszaki na Andrzejkach w Filii Bibliotecznej w Borucinie

Straszaki z niecierpliwością czekały na Andrzejkowy wieczór w  Filii Bibliotecznej w Borucinie. Na dzieci czekało wiele atrakcji począwszy od tradycyjnego lania wosku po wróżbę z butami, imionami, magicznymi literami i kolorami. Była też „Magiczna butelka” i „Kubki przyszłości”. Wróżby pokazały, że wszystkie dzieci, panią Jolę z Biblioteki oraz wychowawczynię panią Monikę  czeka cudowna, wspaniała, bogata w przygody i podróże przyszłość. Jak na Andrzejki przystało nie zabrakło tańców i słodkości. Ten wyjątkowy, andrzejkowy czas upłynął wszystkim na wesołej zabawie.

Dziękujemy Piekarni w Borucinie za poczęstunek w postaci słodkich bułeczek.

Monika Grzesiczek