Sukcesy w Żorach

Sukcesy uczniów z ZSP i Domu Kultury w Borucinie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Żorach

26.10.2018r. uczniowie z ZSP z Borucina pojechali na Ogólnopolski Konkurs Recytatorski i Wokalny „Jesienne Spotkania Artystyczne Ballo” do Żor. Naszą szkołę reprezentowali Wiktoria i Jan Szebel  przygotowani pod kierunkiem Agaty Szebel oraz uczęszczają do Studia Ars w Pietraszynie, zaś naszą szkołe i Dom Kultury w Borucinie reprezentowały dzieci  należące do „Teatrzyku Niewielkiego”: Melania Gliśnik i Amelia Holubek z klasy II, Miriam Dudacy i Wiktoria Ploch z klasy V pod kierunkiem Ireny Hlubek.

I miejsce zajęła Amelia Holubek z klasy II w kategorii uczniów klas I-III, zaś III miejsce zajęła Wiktoria Szebel z klasy VII w kategorii klas VII-VIII i gimnazjalnej.

Gratulujemy zwycięzcom, ale wszyscy uczestnicy konkursu byli znakomicie przygotowanie, ale konkurencja była duża.

Napisała: Irena Hlubek