Urodziny Kubusia Puchatka i Dzień Listonosza

W piątek 18 października w Dzień Listonosza  nasze przedszkolaki odwiedziła pani Dorota, która jest właśnie listonoszem. Opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała też torbę wypełnioną listami – mniejszymi i większymi, gazetami, ulotkami i paczuszkami. Jeden z listów zaadresowany był do przedszkolaków. Okazało się, że to sam Kubuś Puchatek(który obchodził swoje urodziny 15 października) napisał do dzieci. Pani Dorota przeczytała list, w którym Kubuś  poprosił dzieci o wybranie imienia dla pewnego misia…  Miś ten niebawem odwiedzi dom każdego przedszkolaka.

W kolejny piątek pani Jola z Biblioteki w towarzystwie maskotek Kubusia Puchatka, przeczytała dzieciom  porywające przygody o Kubusiu oraz jego przyjaciołach ze Stumilowego Lasu. Dzieci zaśpiewały i  zatańczyły dla uwielbiającego miód jubilata.