ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BORUCINIE

Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2015/2016

 

Konkursy przedszkolne

l.p.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Odpowiedzialny

1.

2.

3.

4.

Międzynarodowy konkurs plastyczny Mój przyjaciel miś

Gminny konkurs plastyczny – Baśnie braci Grimm

XVI Gminny Przegląd Zespołów Artystycznych

Konkurs na eko biżuterię DEKO-EKO- konkurs powiatowy

Wyróżnienie Michał Romanik

III miejsce Amelia Holubek

Wyróżnienie Michał Romanik

Adam Wziontek

Grupa taneczna – Smerfy- wyróżnienie

II miejsce Julia Buchwald

III miejsce Marta Walach

M.Grzesiczek

A. Kotala

M.Grzesiczek

Kotala

Grzesiczek

Konkursy szkolne

Międzynarodowe konkursy

l.p.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Odpowiedzialny

1.

2.

IX Międzynarodowy konkurs gwary laskiej- Morawskie rzadzyni selske hospodyni

Halowe mistrzostwa Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce- zawody międzynarodowe

III miejsce zespół Ines Hofrichter

Ewa Walach

Julia Kuc

Dominika Kuc

II miejsce

Paweł Machura

Irena Hlubek

Anna Kolbuch

Jerzy Halfar

Ogólnopolskie konkursy

L.p.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Odpowiedzialny

1.

Ogólnopolski konkurs plastyczny –Dawno, dawno temu w odległej galaktyce

Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Baśnie braci Grimm”

 

II miejsce Natalia Gorus

Wyróżnienie :

Oliwia Cyron

Emilie Kocjan

III miejsce Ines Hofrichter

Mariola Kandziora

Mariola Kandziora

Wojewódzkie konkursy

L.p.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Odpowiedzialny

1.

Wojewódzki dziecięcy festiwal teatralny

Wyróżnienie:
„Teatrzyk niewielki”

Irena Hlubek

Powiatowe konkursy

l.p.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Odpowiedzialny

1.

2.

 


3.

4.

5.

6.


7.

8.

9.

10.


11.


12.

13.


14.

15.

 

Olimpiada lekkoatletyczna

Powiatowy konkurs plastyczny na wizerunek Mieszka IV Laskonogiego


EKO ŚWIĘTA

Halowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce

Halowe mistrzostwa Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce: Mały Memoriał im. J.Kusocińskiego


III konkurs „Wierszyk walentynkowy”

VI Festiwal Pozytywnych Wartości- konkurs literacki


Konkurs recytatorski


VI Festiwal Pozytywnych Wartości- konkurs biblijny


Festiwal Twórczości Artystycznej- konkurs recytatorski


Festiwal Twórczości Artystycznej- przegląd teatralny


Konkurs recytatorski klas I-III

Festiwal Twórczości Artystycznej- konkurs plastyczny

Festiwal Twórczości Artystycznej- konkurs taneczny

Festiwal Pozytywnych Wartości- konkurs muzyczny

I miejsce Paweł Machura

I miejsce Kevin Kocjan

II miejsce Emilia Gajdeczka

III miejsce Ines Hofrichter

Wyróżnienie Ines Hofrichter

I miejsce Paweł Machura

I miejsce Paweł Machura

III miejsce Ewa Walach


I miejsce Emilka Gajdeczka
II miejsce Martyna Jakubik
Wyróżnienia: Kevin Kocjan, Emilie Kocjan, Wiktoria Szebel, Natalia Ciemienga, Ines Hofrichter, Ewa Walach


Wyróżnienie: Emilie Kocjan


Wyróżnienie: Wiktoria Szebel

I miejsce Magdalena Gorzalnik

Wyróżnienie: Wiktoria Szebel

I miejsce „Teatrzyk niewielki 2”

II miejsce „Teatrzyk niewielki 1”

Wyróżnienie: Jan Szebel


I miejsce:
Natalia Waniczek, Marcelina Hanka, Robert Kolbuch, Maksymilian Cyron

Wyróżnienie: Zespół taneczny „Tik-tak”

II miejsce
Wiktoria Szebel

Jerzy Halfar

Mariola Kandziora

Mariola Kandziora

Mariola Kandziora


Katarzyna Krajs

Jerzy Halfar

Jerzy Halfar


Anna Kolbuch


Anna Kolbuch

Agata Szebel


Irena Hlubek

Irena Hlubek, Agata Szebel

Irena Hlubek

Irena Hlubek

Jolanta Pytlik

Agata Szebel


Agata Szebel

Gminne konkursy

l.p.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Odpowiedzialny

1.

2.

3.

4.

5.

6.


7.

8.

9.


10.

11.

12.

13.


14.

15.


16.

Gminny konkurs recytatorski kl.I-III

Gminny turniej tenisa stołowego

Konkurs plastyczny”Krzanowice wczoraj i dziś”

Gminny konkurs- Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…

Gminny konkurs literacki
Są takie dni, kiedy w duszy pada deszcz


Gminny konkurs piosenki niemieckiej

Gminny konkurs piosenki profilaktycznej


Gminny konkurs kolęd i pastorałek


Konkurs Literacki „Są takie dni, kiedy w duszy pada deszcz”

Konkurs recytatorski I-III


Przegląd zespołów artystycznych

V Konkurs Piosenki Religijnej


Przegląd Zespołów Artystycznych


II Konkurs Piosenki Profilaktycznej

XVI Przegląd Zespołów Artystycznych w Krzanowicach

Konkurs plastyczny „ Baśnie braci Grimm”

I miejsce Miriam Dudacy

II miejsce Wiktoria Durczok

Wyróżnienie Robert Kolbuch

I miejsce Ines Hofrichter

II miejsce Natalia Ciemienga

III miejsce Julia Kuc

Wyróżnienie Wiktoria Szebel

I miejsce Natalia Ciemienga

II miejsce Martyna Jakubit

III miejsce Emilie Kocjan, Ines Hofrichter

Wyróżnienie

Oliwia Cyron

Ewa Walach

Emilia Walek

Natalia Gorus


I miejsce Emilie Kocjan
Wyróżnienie Martyna Jakubit
Ewa Walach


I miejsce Jan Szebel
II miejsce Wiktoria Ploch
III miejsce Miriam Dudacy
II miejsce Ines Hofrichter
III miejsce Wiktoria Szebel

GRAND PRIX
Ines Hofrichter
Wyróżnienie Ewa Walach
II miejsce Emilie Kocjan
Wyróżnienie Martyna Jakubit
III miejsce Martyna Uliczka
I miejsce Wiktoria Szebel


I Miejsce śpiew solo Ewa Walach
Martyna Jakubit
I miejsce gra solo na instrumencie muzycznym Magdalena Gorzalnik
II miejsce śpiew solo Magdalena Gorzalnik
III miejsce śpiew solo Martyna Uliczka
Wyróżnienie śpiew solo Ines Hofrichter

I miejsce
Emilie Kocjan
Wyróżnienie:
Ewa Walach, Martyna Jakubit

I miejsce
Miriam Dudacy
II miejsce
Wiktoria Durczok

I miejsce
„Teatrzyk niewielki 1”
wyróżnienie:
„teatrzyk niewielki 2”


I miejsce:
Wiktoria Szebel


I miejsce
Wiktoria Szebel

I miejsce
Wiktoria Szebel

 


II miejsce Zespół taneczny „Tik-Tak”

Kat. 7-10lat

I miejsce Emilia Gajdeczka

III miejsce Natalia Ciemienga

Wyróżnienie Ploch Wiktoria , Miriam Dudacy

Kat. 11-14lat

I miejsce Jakubit Martyna

II miejsce

Ines Hofrichter

Kocjan Emilie

Wyróżnienie Ewa Walach, Oliwia Cyron

Irena Hlubek

Irena Hlubek

Jolanta Pytlik

Jerzy Halfar

Mariola Kandziora

Mariola Kandziora

Anna Kolbuch


Justyna Holubek

Tomasz Kandziora


Róża Buchcik

Róża Buchcik


Anna Kolbuch


Irena Hlubek

Irena Hlubek


Irena Hlubek


Róża Buchcik


Agata Szebel

Szkolne konkursy

Lp.

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Odpowiedzialny

1.


2.

3.

 

4.

 

5.


6.


7.

 


Szkolny konkurs ekologiczny
„Eko ludek z odzysku”


Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

Szkolny konkurs logicznego myślenia IV-VI

Szkolny konkurs matematyczny IV-VI


Szkolny Konkurs Ortograficzny IV-VI


Szkolny Konkurs Ortograficzny klasy II-III


Szkolny Konkurs języka angielskiego- „English is fun”


I miejse Wiktoria Ploch


Wyróżnienie Oskar Hofrichter
Mariusz Kubny
III miejsce Wiktoria Ploch
Emilia Jachim
Jan Szebel
Miriam Dudacy
II miejsce Anna Uliczka
I miejsce Emielie Kocjan
Martyna Jakubit
II miejsce Ines Hofrichter
Ewa Walach
Magdalena Gorzalnik
Martyna Uliczka
III miejsce Wiktoria Ploch
Wyróżnienie Laura Wódka
Julia Kuc

I miejsce Piotr Główczak

Martyna Uliczka

Ewa Walach

I miejsce: Piotr Główczak

Martyna Uliczka

Laura Wódka


I miejsce:
Magdalena Gorzalnik, Martyna Uliczka, Wiktoria Szebel


II miejsce:
Helena Babilas
II miejsce:
Wiktoria Ploch


I miejsce:
Martyna Uliczka
II miejsce:
Magdalena Gorzalnik
III miejsce:
Laura Wódka


Katarzyna Krajs

Jolanta Pytlik

Róża Buchcik

Renata Musioł

Roża Buchcik

Paweł Kuczera

P.Kuczera

Anna Kolbuch


Irena Hlubek


Katarzyna Pieczka