Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2021/2022 pożegnano 13 uczniów klasy VIII. Naszymi absolwentami w tym roku są: Helena Babilas, Kamila Burczyk, Miriam Dudacy, Wiktoria Durczok, Paweł Gajdeczka, Daria Hnida, Emilia Jachim, Bartosz Kuc, Wiktoria Ploch, Jan Szebel, Kamil Szyszka, Victoria Wódka i Agnieszka Wydra. Warto dodać, że aż 11 uczniów opuszcza mury Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Borucinie z czerwonym paskiem. Dodatkowo nagrodę Burmistrza otrzymali: Amelia Holubek, Wiktoria Ploch, Viktoria Wódka i Jan Szebel.

Naszych absolwentów pożegnano jak prawdziwe gwiazdy, a hasłem przewodnim było: „W drogę po własny los”. Uczniowie na czerwonym dywanie szli w towarzystwie piosenki Zdzisławy Sośnickiej „Aleją gwiazd”. Były momenty śmiechu, podziękowań i wzruszeń…

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy raz jeszcze zdrowych i słonecznych wakacji.

Zdjęcia można zobaczyć w galerii na stronie szkoły oraz http://zsp-borucin.info/zakonczenie-roku-szkolnego-2021-2022/