Zabawa Andrzejkowa

Andrzejki

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. W naszej szkole zabawy andrzejkowe odbyły się 27 listopada. W zabawie zorganizowanej przez Samorząd Szkolny przy współudziale Rady Rodziców, brali udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Samorząd Uczniowski zadbał o odświętną dekorację,  zorganizował muzykę i wróżby andrzejkowe. Wszyscy się świetnie bawili, a fakt, że dzieci nie chciały iść do domu oraz wypieki na buziach świadczyły o miłej zabawie. Zabawa andrzejkowa miała na celu zintegrowanie wszystkich uczniów oraz pozostawienie po sobie pozytywnych wspomnień, dostarczając wszystkim miłych wrażeń.