Pożegnanie przedszkola

W obecności rodziców, pani dyrektor oraz nauczycieli dwanaścioro dzieci z grupy starszaków pożegnało przedszkole. Dzieci rozpoczęły część artystyczną tradycyjnym „Polonezem”. Po występach, z rąk pani dyrektor oraz wychowawczyni absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, tablo i książki z dedykacją. Podziękowania otrzymali również rodzice zaangażowani w działania na rzecz naszej placówki. Dzieci oraz rodzice skierowali wyrazy wdzięczności do wszystkich nauczycieli, pani dyrektor oraz pracowników przedszkola za trud włożony w wychowanie i naukę dzieci.

Po części oficjalnej był czas na poczęstunek, rozmowy i wspomnienia.

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole!