Z wizytą na „Festiwalu Perspektyw”

Dnia 17 października uczniowie kl. 7 i 8 udali się do Raciborza na Festiwal Perspektyw. Jest to wydarzenie skierowane w szczególności do uczniów, którzy stają przed ważnym w swoim życiu wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Na hali sportowej RAFAKO spotkały się szkoły powiatu raciborskiego, rybnickiego. Celem festiwalu było zapoznanie się z ofertą edukacyjną różnych placówek. Wystawione były stanowiska raciborskich szkół, jak również zakłady pracy. Uczniowie mogli zadawać pytania i dowiedzieć się wszystkiego o danej szkole czy zakładzie. Wyjazd okazał się bardzo ciekawy.