Gminny turniej gier i zabawa ruchowych

1 października w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych organizowany w ramach Tygodnia Profilaktyki. Impreza miała charakter sportowo-profilaktyczny. Udział w zawodach wzięli uczniowie klas II-VI z terenu Gminy Krzanowice. Sportowe spotkanie  dla każdego uczestnika było przede wszystkim dobrą zabawą połączoną z przyjazną rywalizacją, oczywiście w sportowej atmosferze. Uczestnicy w trakcie przerw między konkurencjami mieli okazję zapoznać się z wywieszonymi plakatami na korytarzu przygotowanymi przez pedagogów szkolnych, które ostrzegały przed uzależnieniami. Opiekunowie, nauczyciele oraz uczestnicy mieli okazję zdeklarować się podpisem na plakacie, którego hasłem było: Stop Uzależnieniom. Ponadto, przygotowane zostały 2 plakaty na których  można było wyrazić własne zdanie na temat uzależnień oraz podzielić się własną receptą na zdrowe życie. Sportowa klasyfikacja końcowa: 1 miejsce: ZS Krzanowice, 2 miejsce: ZSP Borucin, 3 miejsce: ZSP Wojnowice. Fundatorem nagród była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krzanowicach. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zapału do walki oraz chętnym uczestnictwem w zabawie!