P1000508Dnia 5 marca 2012r. w Domu Kultury w Borucinie odbył się organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borucinie I Gminny Konkurs Piosenki Religijnej ŚPIEWAJMY  PANU! Konkurs rozpoczął się minutą ciszy pamięci ofiar katastrofy kolejowej pod Szczekocinami oraz modlitwą w intencji tragicznie zmarłych.

Przed publicznością wystąpili uczniowie oraz wychowankowie z: Zespołu Szkół w Krzanowicach przygotowani przez panią Kornelię Pawliczek-Błońska, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wojnowicach przygotowani przez panie Ewę Gotzmann i Różę Buchcik, świetlicy opiekuńczo - terapeutycznej w Wojnowicach przygotowani przez panią Różę Buchcik, Domu Kultury w Borucinie przygotowani przez panią Irenę Hlubek, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borucinie przygotowani przez panie Irenę Hlubek i Różę Buchcik.

Po wysłuchaniu wszystkich młodych artystów jury w składzie: Anna Jegerska-Michalska, Ks. Benedykt Barski, Tomasz Behra udało się na narady aby wyłonić laureatów. Tak więc, w kategorii klas I - III: 1. miejsce zajęła Agata Wydra z Zespołu Szkół w Krzanowicach, 2. miejsce ex aequo zajęły Ewa Walach z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borucinie i Zuzanna Świtalska z świetlicy opiekuńczo - terapeutycznej w Wojnowicach, 3. miejsce ex aequo zajęły Natalia Koza z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borucinie i Emilie Kocjan z Domu Kultury w Borucinie, dodatkowo zostały przyznane wyróżnienia dla Alicji Trzeciak z świetlicy opiekuńczo - terapeutycznej w Wojnowicach i Martynie Jakubit z Domu Kultury w Borucinie. W kategorii klas IV - VI: 1. miejsce zajęła Magdalena Pohlmann z Zespołu Szkół w Krzanowicach, 2. miejsce zajęła Paula Błaszczok z Zespołu Szkół w Krzanowicach, 3. miejsce zajęła Natalia Bubon z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borucinie, wyróżnienie w tej kategorii otrzymał Adam Walach z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Borucinie.

{joomplu:5070 detail }

{joomplu:5105 detail }