P1120093Dnia 24.01.2018 roku w Domu Kultury w Borucinie odbył się szkolny bal przebierańców. Rozpoczął się o godz. 16.00. Dzieci z klas I-VII przebrały się za różne postacie m.in.: pszczółka, biedronka, Elsa, Spiderman, różnego rodzaje księżniczki, kowboje, piraci, czarownica, piekarz, myszka Minnie, lew, lalki Barbie, strażak itp. Były różnego rodzaje gry. Był także jeden konkurs na najlepszy strój. Oczywiście wszystkie dzieci miały pierwsze miejsce. Przygrywał DJ, którego zamówiono specjalnie na tą imprezę przez Samorząd Uczniowski.

Każdy znalazł utwór dla siebie. Nauczyciele także się bawili. Dzieci z klas I-III zakończyły imprezę o godz. 18.00, a starsze dzieciaki bawiły się dalej. Niestety o godz. 20.00 bal przebierańców dobiegł końca. Wszyscy chcieli się dalej bawić, ale nic co piękne nie trwa wiecznie. Wszystkim bardzo się podobało. Mam nadzieje, że za rok spotkamy się ponownie.

Ines Hofrichter

Dnia 24.01.2018r. o godzinie 16.00 w Domu Kultury w Borucinie odbył się szkolny bal przebierańców. Dzieci z klas I-VII przebrały się w różnego rodzaju postacie, np. za pszczółkę, księżniczkę, biedronkę, lwa, strażaka. Muzykę włączał DJ zamówiony przez Samorząd Uczniowski. Na poczęstunek wszyscy dostali pączki, ciasta i napoje. Zorganizowany został także konkurs na najlepszy strój i każdy strój został wyróżniony. Odbyły się różnego rodzaju gry i zabawy. Dzieci z klas I-III zakończyły zabawę o godz.18.00, a starsze klasy bawiły się do 20.00. Wszyscy bawili się wyśmienicie i z niecierpliwością czekają na następną zabawę karnawałową.

Martyna Uliczka