WhatsApp Image 2018 03 09 at 12.31.46Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń…tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni wszystkim paniom z okazji ich święta.

Z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole odbyły się małe, klasowe uroczystości. Każda klasa świętowała na swój sposób. Chłopcy, zarówno ci młodsi, jak i starsi zadbali o to, by na twarzy wszystkich pań pojawił się uśmiech. Samorząd Szkolny zorganizował krótki apel, na którym wręczono słodki upominek dla wszystkich pań i dziewczyn w formie przepysznej babeczki. Pani dyrektor otrzymała bardzo pomysłowy bukiet, składał się on z… babeczek! Dziękujemy panom za umilenie nam tego dnia, który upłynął w miłej i pogodnej atmosferze, a wspaniałym dziewczynom i paniom jeszcze raz życzymy samych dobrych chwil, nie tylko 8 marca!  To był bardzo sympatyczny dzień!