Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

Wiesław Drabik – autor ponad dwustu książek dla dzieci ukazujących się od 1995 r. został zaproszony na spotkanie z Przedszkolakami i uczniami najmłodszych klas naszej szkoły. 9 kwietnia oczekiwaliśmy go z wielką ciekawością. Sam poeta czytał nam te pełne humoru wierszowane bajeczki i krótkie opowiadania. Opowiedział jak zaczął je pisać, jak są ilustrowane i drukowane w drukarni. Podczas spotkania odbywał się konkurs wiedzy o bajkach, rymach i różnych ciekawostkach. Zwycięscy otrzymali książeczki autora, pozostali mogli sobie je zakupić po spotkaniu. Zostaliśmy zainspirowani do własnej twórczości, okazuje się, że pisać można wiersze i zabawne historyjki na każdy temat.